Zdravstveni klub organizirao predavanje o najvećem čovjekovom bogatstvu - zdravlju
Autor: Iva Nežić Crljenica, 6. 6. 2018.

Voditeljica Zdravstvenog kluba još je jednom oduševila učenike zanimljivim predavanjem u sklopu kojeg su saznali brojne korisne informacije.

Učenici trećih razreda s velikim su interesom pratili predavanje pod nazivom Zdravlje je naše najveće bogatstvo koje je za njih organizirala učiteljica Irena Budiša, voditeljica Zdravstvenog kluba.

Predavanje je održala gđa Irena Baričević, medicinska sestra s Odjela intenzivne njege Dječje bolnice Kantrida. Osvrnula se na važnost zdrave prehrane, kretanja, tjelovježbe i bavljenja sportom te ukazala na potrebu provođenja redovite osobne higijene, liječničkih pregleda i cijepljenja. Gđa Baričević je demostrirala kako se pravilno peru ruke jer je upravo često pranje ruku jedan od najvažnijih čimbenika u prevenciji širenja zaraznih bolesti.

Velika hvala gđi Ireni Baričević, majci našeg učenika Dominika, na zanimljivom predavanju. Još smo jednom pokazali da imamo izvrsnu suradnju s roditeljima koji se uvijek rado odazovu našem pozivu.