« Svibanj 2024 »

Još jedan izniman uspjeh naših učenika i učiteljica
Autor: Iva Nežić Crljenica, 10. 6. 2018.

Učenici 3.a i 3.d razreda sa svojim su učiteljicama donijeli veliko priznanje našoj Školi.

Poznata akcija KUPUJMO HRVATSKO koju je pokrenula Hrvatska gospodarska komora, je promotivno-prodajnog karaktera. Cilj akcije je uključiti građane u sam program akcije te time educirati i osvijestiti širu javnost, posebice najmlađe naraštaje, o važnosti kupovanja hrvatskih proizvoda kao pokretača otvaranja novih radnih mjesta te očuvanja postojećih, uz povećanje konkurentnosti hrvatskog gospodarstva.

Naši učenici, naša budućnost, u akciju su se uključili sudjelovanjem na likovnom natječaju i ostvarili zavidne rezultate.

Naime, učenici 3.a razreda sa svojom su mentoricom, učiteljicom Irenom Budišom, osvojili 1. mjesto za timski likovni rad, dok su učenici 3.d razreda sa svojom mentoricom, učiteljicom Jasminom Čop Pošmugom, osvojili 2. mjesto za pojedinačne radove!

Priznanje i zahvalnicu te prigodne darove uručio im je prof.dr.sc. Vidoje Vujić, predsjednik Županijske komore Rijeka na Rivi Boduli gdje se 8. i 9. lipnja održala ovogodišnja akcija Kupujmo hrvatsko. Zahvaljujemo Hrvatskoj gospodarskoj komori, a posebno našim učiteljicama i učiteljima koji su našoj Školi donijeli još jedno prekrasno priznanje.

Pogledajte naše uspješne trećaše i njihove vrijedne učiteljice okupane suncem i ponosom:

UČITELJICE IRENA BUDIŠA I JASMINA ČOP POŠMUGA

GOSPODIN VIDOJE VUJIĆ S NAŠIM NAGRAĐENIM UČENICIMA I UČITELJICAMA