« Srpanj 2020 »

2.b se dokazao kao ekološki osviješten razred
Autor: Iva Nežić Crljenica, 24. 5. 2019.

Na nastavi Prirode i društva učenici 2.b razreda u svojim su udžbenicima naišli na pitanje „Što bi mogao učiniti za zaštitu i ljepši okoliš?“. Učiteljica Nelita Škorić potaknula ih je na istraživački i kreativan rad kako bi odgovorili na izazovno pitanje.

Vrijedni su mali ekolozi izrađivali plakate, znakove, pisali su pjesmice, sakupljali stari papir i donijeli biljke koje su posadili ispred Škole. Sada naš vrt krase ružmarin, lavanda, čuvarkuća i mnoge vrste cvijeća. Jagode čekaju dozrijevanje u teglicama u učionici.

Učiteljica Škorić i 2.b razred podsjetili su i ostale učenike koliko je važan lijep i očuvan okoliš te poslali prekrasnu poruku: Priroda ne ovisi o nama, ali mi o njoj da!

LIJEPI UČENIČKI RADOVI I PLAKATI

UČENICI PONOSNI NA SVOJ RAD