« Svibanj 2024 »

Prekrasna proslava Dana škole
Autor: Iva Nežić Crljenica, 6. 6. 2017.

Priredba povodom Dana Osnovne škole Zamet već je tradicionalno i omiljeno događanje u našoj školskoj dvorani pred kraj nastavne godine.

Djeca, učiteljice i učitelji osmislili su kreativne i vesele točke. Školski je veliki i mali zbor pjevao o voljenoj Rijeci, ljetu, sladoledu i čokoladi. Prošetale su pozornicom Snjeguljica, morski pas, zaljubljeni dječaci i djevojčice, brojni nadareni mali i veliki recitatori koji su nas dirnuli ili nasmijali do suza. Predstavljeni su nam i povijesni dresovi ovogodišnjeg prvaka Hrvatske, Nogometnog kluba Rijeka. U sklopu priredbe nagrađeni su najuspješniji osmaši koji nas napuštaju te učenici i učiteljice koji su sudjelovali na državnim natjecanjima. Proglašene su učenica i sportašica generacije.

U galeriji fotografija našeg dragog suradnika Nikole Kurtija doživite djelić dobre atmosfere s priredbe:

TOČKE S PRIREDBE:

BROJNI UZVANICI I RAVNATELJIČIN GOVOR

NAGRAĐENI UČENICI - OSMAŠI I SUDIONICI NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA:

NAJBOLJI OSMAŠI

SUDIONICI NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA