« Svibanj 2024 »

I ove godine – Rijeka pliva!
Autor: Iva Nežić Crljenica, 27. 5. 2017.

Učenici drugih razreda naše Škole i ove godine sudjeluju u projektu "Rijeka pliva".

Ljeto, sunce, more... Kako je lijepo živjeti u Rijeci, imati more na dva koraka od kuće i moći svaki dan plivati, plivati, plivati... Ponekad je dovoljno brćkati se u plićaku, ponekad nas more ponese pa otplivamo daleko, skroz do mreže...

Kako bi naša dječica sigurno i samopouzdano plivala i ronila, Grad Rijeka u suradnji s Plivačkim klubom „Primorje-Croatia osiguranje“ za naše drugašiće već devetu godinu za redom organizira školu plivanja u projektu pod nazivom „Rijeka pliva“. Zametski budući vrsni plivači školu plivanja pohađaju od 18. svibnja do 14. lipnja na bazenima na Kantridi. Stručni treneri provode temeljitu i izuzetno korisnu edukaciju nakon koje će neplivači proplivati, a oni koji već plivati znaju, usavršiti ovu zdravu vještinu. Bavljenje plivanjem utječe na optimalan rast i razvoj djeteta, stoga svim učenicima poručujemo:

Čim završi nastavna godina, ručnik u ruke i svi na more! Plivajte i živite zdravo!

Uživajte u galeriji fotografija naših malih plivača:

MALO FOTKANJA ISPRED ULAZA NA BAZENE

PUNA OPREMA JE TU

MI SMO PRAVI PLIVAČKI TALENTI

SVI KAO JEDAN

BAŠ UŽIVAMO I KAD NE PLIVAMO!