« Svibanj 2024 »

2.d razred posjetio Ogranak Zamet Gradske knjižnice Rijeka
Autor: Iva Nežić Crljenica, 13. 5. 2017.

2.d razred je posjetio Ogranak Zamet GKL te tako utvrdio znanja o kulturnim ustanovama.

Na satovima Prirode i društva učenici 2.d razreda trenutno uče o kulturnim ustanovama te ih je to potaknulo da 11. svibnja posjete nama najbližu i najdražu kulturnu ustanovu - Ogranak Zamet Gradske knjižnice Rijeka. Vjerni čitatelji web panoa već znaju da često ističemo uspješnu suradnju s Knjižnicom, a ovaj put je učenike dočekala knjižničarka Jelena Stipetić Šušak, mama jedne učenice 2.d razreda.

Pripremila nam je razne igre i kviz o kulturnim ustanovama te nas provela Knjižnicom i uputila kako najlakše pronaći željenog autora i naslov. Zatim smo se i sami okušali u traženju zadanih autora i naslova među mirisnim policama punim knjiga.

Proveli so zabavno i poučno jutro. Zasigurno ćemo svojim ukućanima i prijateljima preporučiti barem povremeni posjet Knjižnici.

POUČNE IGRE

TKO ĆE PRVI PRONAĆI ŽELJENU KNJIGU?

KVIZ O KULTURNIM USTANOVAMA

BAŠ JE UGODNA NAŠA ZAMETSKA KNJIŽNICA!