« Svibanj 2024 »

Osnovna škola Zamet sudjelovala u programu otvaranja Europskog kadetskog nogometnog prvenstva
Autor: Iva Nežić Crljenica, 7. 5. 2017.

Na Rujevici je 3. svibnja 2017.g. otvoreno Europsko kadetsko nogometno prvenstvo, a Hrvatski nogometni savez je našu Školu pozvao da sudjeluje u programu otvaranja.

Na našoj je Rujevici 3. svibnja 2017.g. otvoreno najveće nogometno natjecanje ikad održano u Hrvatskoj – Europsko kadetsko nogometno prvenstvo! Hrvatski nogometni savez pozvao je učenike naše Škole da svojim nastupom uveličaju otvaranje ove značajne manifestacije.

140 je učenica plesalo uz nastup mlade pjevačice Eni Jurišić, a 70 je učenika nosilo zastave zemalja koje sudjeluju na Europskom prvenstvu. Učenike su za nastup pripremali učitelj TZK-a Damir Rabar (nositelje zastava) i učiteljica Ana Cvitak (plesačice) uz pomoć učiteljica iz produženog boravka te učiteljice TZK-a Ane Matrljan. Ostali su učenici, u pratnji razrednica i razrednika te predmetnih učiteljica i učitelja, s tribina pratili veselo otvaranje, a potom i utakmicu Hrvatska – Italija koja je, nažalost, završila porazom Hrvatske (0:1).

Prekrasno iskustvo uz obilje pjesme, navijanja, smijeha i ponosa što je baš Osnovna škola Zamet bila dio ovog značajnog sportskog događaja.

Uživajte u galeriji fotografija našeg dugogodišnjeg i dragog suradnika, gospodina Nikole Kurtija:

NAŠI UČENICI NOSE ZASTAVE ZEMALJA SUDIONICA EUROPSKOG KADETSKOG NOGOMETNOG PRVENSTVA

NASTUP ENI JURIŠIĆ

POZNATE LIČNOSTI HRVATSKOG SPORTA: JANICA KOSTELIĆ I DAVOR ŠUKER