Humanitarna akcija „U mislima sa štićenicima Dječjeg doma Ivana Brlić Mažuranić, Lovran“
Autor: Iva Nežić Crljenica, 10. 12. 2018.

Svake godine se krajem studenog obilježava Međunarodni humanitarni dan.

Učenici i djelatnici naše Škole sudjelovali su u desetodnevnoj akciji koju su organizirale pedagoginja Mirjana Jurica i pripravnica Sara Kuharić. Naime, prikupljale su se donacije za Dječji dom Ivana Brlić Mažuranić u Lovranu.

U tjednu od 26. studenog do 4. prosinca prikupilo se mnogo slatkiša, školskog pribora, higijenskih potrepština i igračaka zahvaljujući dobrim srcima naših učiteljica i učitelja, učenika i roditelja.

Štićenicima lovranskog Doma poklone smo dostavili na blagdan Svetog Nikole kako bismo im barem na jedan dan život učinili ljepšim i sretnijim. Darivanjem onih koji su manje sretni od nas, i sami postajemo bolji ljudi.

Hvala svima koji su sudjelovali u akciji, a dječici i mladima iz Dječjeg doma Ivana Brlić Mažuranić želimo sretne i blagoslovljene blagdane i puno sretnih trenutaka u nadolazećoj novoj godini!