« Kolovoz 2020 »

Večer matematike
Autor: Iva Nežić Crljenica, 5. 12. 2016.

U četvrtak 8. prosinca 2016.g. naša je Škola postala dijelom velikog projekta pod nazivom Večer matematike. S ciljem popularizacije matematike Hrvatsko matematičko društvo, uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, osmislilo je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici, a koje su naši vrijedni učitelji uspješno realizirali.

Uz mnoštvo smijeha, igre i zabave  naši su učenici od 1. do 4. razreda sudjelovanjem u zabavnim aktivnostima otkrili često zaboravljenu, zabavnu stranu matematike te, nadamo se, dobili nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te shvatili da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Zahvaljujemo se svim učesnicima, a bilo ih je 326, na sudjelovanju te se nadamo da ćemo i sljedeće godine zajedno uživati u novim radionicama. Do novog susreta... pogledajte galeriju fotografija:

1.a i 1.b razred

2.c razred