Robert Frank s osmašima
Autor: Iva Nežić Crljenica, 29. 11. 2016.

Riječki publicist, književnik, trenutno voditelj Službe za odnose s javnošću i glasnogovornik NK Rijeka, ovog je ponedjeljka 28. studenoga bio gost učenicima osmih razreda. Tijekom jednog školskog sata u ugodnom razgovoru učenici su imali prilike saznati neke detalje iz njegove bogate biografije, ali i pregršt zanimljivih pojedinosti o njegovom književnom prvijencu naziva „Hej, ne želim odrasti!“. Knjiga je tematikom iznimno bliska problemima životne dobi naših osmaša, a vrlo otvoreno progovara o pitanjima koja su ponekad obavijena velom šutnje. Robert Frank zaintrigirao je publiku svojom knjigom pa će o njoj zasigurno još biti riječi na satovima književnosti, ali i u međusobnim promišljanjima. Obzirom da je autor najavio i drugu knjigu slične tematike, veselimo se novom druženju!

Nataša Acinger