« Listopad 2020 »

„Hakove prometne pustolovine“
Autor: Iva Nežić Crljenica, 27. 11. 2016.

Kako o sigurnosti u prometu progovoriti na jedan sasvim drugačiji, djeci primamljiviji način? Hm... Možda u predstavi punoj smijeha i veselja? Da! Točan odgovor!

Autoklub Rijeka i gospodin Tomislav Šepić, voditelj prometne preventive, ljubazno su pozvali naše drugašiće na predstavu „Hakove prometne pustolovine“ 16. studenog 2016.g. u Hrvatski kulturni dom na Sušaku. Predstava je nastala kao plod timskog rada poznatih umjetnika: redatelj je Serđo Dlačić, tekst je napisao poznati dječji književnik Mladen Kušec, glazbu priznati riječki glazbenik Olja Dešić, a za scenografiju je zaslužan legendarni Vojo Radoičić. U predstavi glume odgajateljice iz riječkih dječjih vrtića.

S obzirom da predstava ima edukativan karakter, Ministarstvo unutarnjih poslova uvrstilo ju je u Nacionalni program sigurnosti cestovnog prometa. Predstava se izvodi već 16 godina.

Velika hvala gospodinu Tomislavu Šepiću i Autoklubu Rijeka, nadamo se uspješnoj suradnji i u budućnosti.

U galeriji fotografija uživajte u djeliću dobre atmosfere u HKD-u:

PRIZOR IZ PREDSTAVE                 NAŠI UČENICI U GLEDALIŠTU

ISPRED HKD-A