« Kolovoz 2020 »

„Što je za mene zdravlje?“
Autor: Iva Nežić Crljenica, 14. 11. 2016.

Zdravstveni klub OŠ Zamet pod vodstvom učiteljice Irene Budiše konačno ima svoj kutak na školskom hodniku. Učenici su s učiteljicom uredili pano na kojemu će prezentirati rezulate rada. Naime, Zdravstveni klub Škole organiziran je tako da se redovito održavaju radionice u sklopu kojih se radi na promicanju zdravog načina života, posebice u školskom okruženju. Učenici i učiteljica Budiša će nas na panou izvještavati o svojim aktivnostima te će izlagati radove. Osmislili su i svoj logo.

U galeriji fotografija pogledajte što su učenici napravili u sklopu prve radionice pod nazivom „Što je za mene zdravlje?“:

LOGO ZDRAVSTVENOG KLUBA

PRVA RADIONICA-VRIJEDNE RUČICE I PAMETNE GLAVICE