Škola čarobnjaštva oduševila brojne posjetitelje Dječjih karnevalskih povorki u Rijeci i Opatiji
Autor: Iva Nežić Crljenica, 1. 2. 2018.

Peto godišnje doba - veselje, mnoštvo osmijeha, pjesma i ples…  I najveća radost – djeca i dječji osmijesi. Oko 4600 maškarica uljepšalo je protekli vikend ulice našega grada.

Trenutak koji nećemo tako skoro zaboraviti bio je nastup čak 195 naših učenika i 10 učiteljica i učitelja u grupi pod nazivom Škola čarobnjaštva. Prošetali su riječkim Korzom i opatijskom glavnom ulicom te oduševili brojne posjetitelje Dječjih karnevalskih povorki maštovitom koreografijom i prekrasnim kostimima. Naša je Škola na dva dana postala Hogwarts-škola čarobnjaštva. Harry Potter, Hermione Granger, profesor Albus Dumbledore, profesorica Minerva Mc Gonagall i brojni drugi profesori Škole čarobnjaštva začarali su riječku i opatijsku publiku i još jednom pokazali maštovitost, kreativnost i predan rad naših učiteljica, učitelja i učenika.

Stoljetna tradicija maškaranja i njegovanja karnevalskih običaja sigurna je dok god naši najmlađi sugrađani svim srcem sudjeluju u ovakvim prelijepim manifestacijama.

Živio pust, neka se užanca ne zatare!

UZBUĐENJE PRED POLAZAK...

MAŠTOVIT NASTUP NAŠE ŠKOLE ČAROBNJAŠTVA