« Srpanj 2020 »

Ako još niste pogledali mjuzikl „Škola snova“, prvom prilikom to učinite. Nećete požaliti!
Autor: Iva Nežić Crljenica, 9. 10. 2019.

Mjuzikl je fantastičan, djeca i mladi svojim glasovnim i plesnim sposobnostima nikoga neće ostaviti ravnodušnim.

Naši vjerni čitatelji sjetit će se da smo već pisali o ovom predivnom mjuziklu u kojemu sudjeluju  mnogi naši učenici, a u stvaranju projekta sudjelovale su naše učiteljice Ana Cvitak i Doria Vojnović.  37 plesača i pjevača, učenika riječkih osnovnih i srednjih škola, sudjeluje u projektu koji je rezultat suradnje dviju udruga – kreativno - edukativnog centra „Glazbeni vrtuljak“ i društva sportske rekreacije Zumba Rijeka (ChikaZ) u suradnji sa Školom primijenjenih umjetnosti Rijeka.

Učenici drugih, trećih, četvrtih, petih i šestih razreda pogledali su 27. rujna u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku ovaj prekrasan mjuzikl te gromoglasnim pljeskom nagradili trud učenika i kreatorica ovog projekta.

Ako još niste pogledali „Školu snova“, prvom prilikom kupite karte jer se svaka kuna itekako isplati!