« Srpanj 2020 »

Dječica iz Dječjeg vrtića Oblačić posjetila su 1.d i 2.d razred, a radosti i smijehu nije bilo kraja...
Autor: Iva Nežić Crljenica, 5. 5. 2019.

Tradicionalan posjet zametskih vrtićaraca tmuran je posljednji travanjski dan osvježio veseljem, smijehom i dobrim raspoloženjem.

Učenici 1.d i 2. d razreda sa svojim učiteljicama Larisom Lenac Ticom i Anom Jeličić bili su odlični domaćini mališanima i tetama iz zametskog Dječjeg vrtića Oblačić. Svi su zajedno plesali i pjevali, a naši su učenici vrtićarcima nahvalili svoju školu pa će zasigurno mnogi od njih sljedeće godine biti naši učenici. Jedni su drugima pripremili lijepe poklone koji će biti trajna uspomena u našim učionicama i vrtićkim prostorijama. Mali predškolci recitirali su na engleskom jeziku i neizmjerno se razveselili kapama koje su dobili na dar, neki su komentirali: „Sad sam kao na faksu!“ Ovu lijepu tradiciju njegovat ćemo i dalje u nadi da će zametski vrtići i škola i u budućnosti imati puno dječice.