« Svibanj 2024 »

Natječaji - radni odnos
Obavijest kandidatima po objavljenom natječaju - učitelj/ica informatike
Autor: Vanja Doboviček, 16. 10. 2020.

Obavijest kandidatima koji su dostavili prijave na javni natječaj za zapošljavanjem na radno mjesto:

- Učitelj/ica informatike

Na testiranje se pozivaju sljedeći kandidati:

Rbr.

Kandidat/kandidatkinja

1.

Vanja Budimski

2.

Melisa Fabijančić

3.

Livio Hubička

4.

Mateja Klobučar

5.

Anamarija Krezić

6.

Vedrana Miočić

7.

Hrvoje Stupnik

8.

Edvard Štimac

9.

Maja Tomičić Marušić

Kandidati: D.L., H.N., M.P., L.S., D.B., G.K.H., G.G.L. i S.R. ne udovoljavaju uvjetima natječaja za koji su se prijavili.

Cijelu obavijest pogledate pod "opširnije"

Kandidati koji su poslali prijave na natječaj OŠ Zamet objavljen 6. listopada 2020. godine dužni su pristupiti pisanoj provjeri znanja sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Zamet koja će se održati u četvrtak 22. listopada 2020. godine u 10:00 sati u prizemlju Škole na adresi Bože Vidasa 12 u Rijeci. Kandidati su obvezni nositi zaštitne maske prilikom ulaska u školu.

Ispite će povjerenstvo ispraviti odmah nakon pisanja te listu s bodovima objaviti na oglasnoj ploči i web stranici škole. Pet najbolje rangiranih kandidata pristupit će razgovoru s članovima Povjerenstva za provedbu vrednovanja kandidata isti dan u 13:30.

Literatura za pripremu kandidata za natječaj je:

• Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,
  • Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi,
  • Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera i
  • Statut i Kućni red OŠ Zamet.
  • Kurikulum nastavnog predmeta informatike za osnovne škole

Sukladno Pravilniku o zapošljavanju, prilikom zapošljavanja na neodređeno radno vrijeme, kandidati pristupaju praktičnoj provjeri znanja i sposobnosti. Tri najbolje rangirana kandidata održat će ogledni sat u petak ujutro, a temu sata objavit ćemo u ponedjeljak na web stranici škole. Najbolje rangirani kandidati o točnom terminu bit će naknadno informirani.