U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Mladih čuvari okoliša na Natjecanju nekonvencionalnim izvorima iz prirode
Autor: Gabrijela Krišković, 10. 6. 2013.

Povodom Dana zaštite okoliša, 28. svibnja 2013. god., na riječkom Korzu održano je 37. Županijsko natjecanje mladih čuvara okoliša na kojem su učenici Osnovne škole Zamet postigli zapažen rezultat.

Učenici 3. b razreda i ove su godine ostvarili izvrstan rezultat te u kategoriji od 1. do 4. razreda osvojili 1. mjesto za najboljeg ekića, eko-suvenir i higijensko-estetsko uređenje štanda te 2. mjesto u ukupnom plasmanu.

Na natjecanju su sudjelovali učenici 3. b razreda: Tina Blažičević, Nina Tuljak, Karla Tomazini, Natalija Pošmuga, Monika Mršić i Dominik Tićak pod vodstvom učiteljice Ivanke Stojaković.

U katekoriji od 5. do 8. razreda naše su vrijedne učenice osvojile 1. mjesto u kategoriji higijensko-estetskog uređenja kao i u ukupnom plasmanu.

Natjecale su se sljedeće učenice: Ana Crnković, Laura Radoš, Morena Sirotić i Veronika Jeličić iz 7.b i Sanja Vuić i Mihaela Sabljak iz 6.b razreda.

Izvor: Ivanka Stojaković i Anica Klapan

Mladih čuvari okoliša na Natjecanju nekonvencionalnim izvorima iz prirode
Autor: Gabrijela Krišković, 10. 6. 2013.

Izvor: Ivanka Stojaković i Anica Klapan