U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Bolji od najboljih
Autor: Gabrijela Krišković, 24. 5. 2013.

Zlatni rukometaši Osnovne škole Zamet najbolji u državi!

Utorak, 30.04.2013. godine
Intersport, Poreč

Osmaši Osnovne škole Zamet osvojili su prvo  mjesto na državnom prvenstvu u rukometu. Teške i brojne utakmice izmorile su naše igrače, no oni se nisu predali, već su se nastavili boriti za teško osvojivo prvo mjesto. Sve ukupno, zadnji dan su odigrali dvije utakmice. Svi učenici naše škole s velikom su neizvjesnošću čekali rezultate te su se nadali onom najboljem, to su i dobili. Ovaj se događaj u Poreču opisuje kao velika borba za titulu prvaka, te ih sada prozivaju najboljima. Osnovna škola Zamet jako je ponosna na odlične rezultate te na naše najbolje rukomataše. Država ih proziva najboljima, a u školi se nazivaju BOLJI OD NAJBOLJIH! Čestitke dečki!

Zlatne rukometaše čine:

Josip Grbac, Marino Žepina, Mark Mlinar, Ivan Vrsalović, Niko Bakota, Antonio  Tomaš, Gian-Luca Prižmić, Dominik Kranjac, Filip Burić, Alen Memić, Dino Islamović, Marin Žilić, Jakov Fajdetić, Tin  Lučin, Mateo  Kolčeg

Trener: Vjekoslav Sardelić

Novinarke: Petra Poldan i Natali Antunović

Bolji od najboljih
Autor: Gabrijela Krišković, 24. 5. 2013.

Zlatni rukometaši Osnovne škole Zamet najbolji u državi!

Utorak, 30.04.2013. godine
Intersport, Poreč