« Kolovoz 2020 »

Obavijest o regulaciji prometa
Autor: Marjana Seršić, 31. 8. 2016.

Početkom nove školske godine aktualizirat će se problem prometne regulacije na prometnicama u školskom okruženju. Naime, obzirom da je nedavno postavljena ograda koja priječi prometovanje iz Ulice Trg riječkih olimpijaca, iz tog se pravca više ne može prići školskom dvorištu. Promet je preusmjeren Ulicom obitelji Sušanj, no zbog parkiranih vozila u blizini Dječjeg vrtića Oblačić, dvosmjerni protok automobila zasigurno će biti otežan.

Molimo roditelje da izbjegavaju dolazak automobilima jer će se u frekventnim terminima stvarati prometni čepovi. Ukoliko zbog udaljenosti stanovanja ipak morate doći automobilom, jedna od opcija može biti kratko zaustavljanje na okretištu u Ulici Trg riječkih olimpijaca, nakon čega se učenici stepenicama mogu popeti do školskog dvorišta.

Škola konstantnim naporima u dogovoru s relevantnim čimbenicima u gradskim institucijama pokušava iznaći najbolji način regulacije prometa, kako bi se poboljšala trenutna regulacija koja za Školu nije zadovoljavajuća.

Molimo vas za strpljenje i želimo uspješan početak nove školske godine!