« Kolovoz 2020 »

Plan i program izleta u OŠ Zamet
Autor: Marjana Seršić, 5. 4. 2016.

Prema planu izvanučioničke nastave krećemo na izlete pa vas molimo ponude za planirana putovanja. Na svaki izlet putuju po 4 razreda sa 6 učitelja i trebaju nam po dva autobusa s pratiteljima putovanja.

Putovali bismo u terminu od 16.5. do 25.5.2016. godine.

Vaše ponude poslane na mail škole zamet@os-zamet-ri.skole.hr, proslijedit ćemo voditeljima putovanja.

Sljedeći tjedan organizirat ćemo roditeljske sastanke pa vas molimo što brži odgovor.

3. razredi planiraju posjetiti Pulu i Brijune. Treći razredi imaju 85 učenika, a s njima putuje učiteljica u pratnji učeniku s teškoćama.

5. razredi planiraju posjetiti Brijune i Pulu. Peti razredi imaju 79 učenika.

Za putovanje na Brijune molimo posebno istaknuti cijenu ulaznice. Učenici sakupljaju plastične čepove koje bi zamijenili za ulaznice.

6. razredi posjetili bi Rastoke, etno selo i Baraćeve špilje. Šesti razredi imaju 71 učenika.

7. razredi posjetili bi Varaždin i Samobor. Sedmi razredi imaju 71 učenika.

8. razredi posjetili bi u Zagrebu Muzej Iluzija i prošetali gradom (bez vodiča). Na povratku bi obišli Zavičajni muzej Ozalj i Malu hidroelektranu Ozalj, „Karlovačku munjaru“.  Osmi razredi imaju 75 učenika.

Razrednici i ravnateljica OŠ Zamet