U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Pusni pondejak va našoj škole
Autor: Gabrijela Krišković, 13. 2. 2013.

I ovog ponedjeljka našu je školu pohodilo mnoštvo vila, čarobnjaka, likova iz crtića, različitih junaka, doktora, strašnih čudovišta, trbušnih plesačica, umjetnika, ratnika i različitih likova iz dječje mašte.

Uz zvukove veselih pjesama  obogaćenih smijehom i šalama naša se škola preobrazila u „Maškaranu školu“ gdje se umjesto ocjena dobivaju samo osmjesi, pohvale i odobravanje. Veselo šarenilo i razdragane nove učenike, ali i sve djelatnike,  u svom pohodu po Zametskom kraju, razveselili su Zametski zvončari te ispunili hodnike naše škole snažnim zvonom i daškom strahopoštovanja. Da nastava pod maskama ne ostane samo dan bez nastave, naše najdomišljatije učenike odlučili smo i nagraditi. Nagrade su dodjeljene zahvaljujući  dobrim ljudima iz: knjižare Lapis, Pizzerie Maslina, Fast-fooda Baltazar, FotoKurtija  i OŠ Zamet.

Nagrađeni:

Naj – grupa: Sulejmanov harem, 7.d

Naj – maska:

5. razred: Ana Paulina Milardović (5.a) – ANĐEO SMRTI

6. razred: Stjepan Illich (6.b) – DJEVOJKA

7. razred: Leon Oparov (7.d) – 1. ČASNIK PALUBE

8. razred: Tea Mustać (8.d) – MODNA POLICIJA

Pusni pondejak va našoj škole
Autor: Gabrijela Krišković, 13. 2. 2013.

Nagrađeni:

Naj – grupa: Sulejmanov harem, 7.d