« Svibanj 2024 »

Radne bilježnice
Autor: Marjana Seršić, 13. 7. 2023.

Na sjednici Gradskog vijeća Grada Rijeke, održanoj 13. srpnja 2023. godine, usvojen  je  Amandman koji se odnosi na financiranje obaveznih radnih bilježnica za predmetnu nastavu (od 5. do 8. razreda) u osnovnim školama Grada Rijeke (ranije je donesena odluka za razrednu nastavu od 1. do 4. razreda)

Grad Rijeka financirat će, a škola nabaviti radne bilježnice za obvezne predmete za sve učenike od 1. do 8. razreda prema odabiru učitelja.

Radne bilježnice iz izbornih predmeta, atlasi, radni pribor za tehnički i likovne mape nisu uključeni u ovaj Amandman i neće se financirati.

U nastavku, na našoj web stranici, u Vijesti „Drugi obrazovni materijali“, pronaći ćete popis radnih bilježnica iz izbornih predmeta i dodatni pribor koji je potrebno nabaviti za nastavu.

Radne bilježnice
Autor: Marjana Seršić, 13. 7. 2023.