U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Zubić vila u 1.a razredu
Autor: Gabrijela Krišković, 16. 11. 2012.

Učenici 1.a  razreda naše škole uključili su se u natjecanje

«Tko će na kraju školske godine imati više zdravih ili saniranih zuba?»

Studij dentalne medicine pri Medicinskom fakultetu u Rijeci ove školske godine provodi natjecanje za učenike prvih razreda osnovnih škola grada Rijeke «Tko će na kraju školske godine imati više zdravih ili saniranih zuba?»

Cilj ove akcije je prikupiti podatke o oralnom zdravlju prvašića i te podatke koristiti u budućoj prevenciji zdravlja djece ove školske dobi.

Prvi pregled zuba naših prvašića održan je 9. studenoga 2012. Studenti su na zabavan način poučili učenike o važnosti oralne higijene i zdravlja zubi. Učenicima su se svidjele simpatične lutke kojima su uz pomoć velikih četkica za zube četkali zube i na taj su način naučili kako što bolje prati svoje zubiće. Na kraju pregleda dobili su male prigodne poklone.

Drugi pregled zuba, nakon kojeg slijedi i proglašenje pobjednika održat će se u svibnju.

Pobjednici ove hvale vrijedne akcije bit će nagrađeni jednodnevnim izletom na kraju školske godine.

Izvor: Sanja Bakota

Zubić vila u 1.a razredu
Autor: Gabrijela Krišković, 16. 11. 2012.

Učenici 1.a  razreda naše škole uključili su se u natjecanje

«Tko će na kraju školske godine imati više zdravih ili saniranih zuba?»

Izvor: Sanja Bakota