Zdravstveni klub se uključio u likovni natječaj „Volim mlijeko“
Autor: Iva Nežić Crljenica, 16. 10. 2018.

Dukat je i ove godine pokrenuo likovni natječaj za djecu pod nazivom „Volim mlijeko“. Voditeljica Zdravstvenog kluba Irena Budiša uključila je svoje učenike u kreativan pothvat.

Mmmmm, mlijeko! Mljac! Naši učenici, članovi Zdravstvenog kluba, znaju koliko je mlijeko važna i kvalitetna namirnica u svakodnevnoj ishrani. Zašto? Mlijeko je neophodno za pravilan rast i razvoj djeteta i valja ga umjereno konzumirati svaki dan. I naša školska marenda uz sendvič često nudi učenicima upravo šalicu mlijeka. Umjerenim pijenjem mlijeka obogaćujemo zdrave nutritivne navike.

Prehrambena tvrtka Dukat nas uvijek podsjeća na važnost konzumacije mliječnih proizvoda, a ove godine to čini kroz likovni natječaj „Volim mlijeko“. Učenici su crtali ili slikali neobične kravice jer je upravo kravlje mlijeko temelj u njihovoj prehrani. Sigurni smo da će se i ovaj put naši mališani iskazati kao vrsni likovnjaci te osvojiti koju lijepu nagradu. Želimo im puno uspjeha!

Pogledajte njihove uratke: