« Srpanj 2020 »

Još jedna lijepa suradnja roditelja i Škole – dr.sc. Čubranić održao predavanje o probavnom sustavu
Autor: Iva Nežić Crljenica, 22. 5. 2019.

Učiteljica Irena Budiša, voditeljica Zdravstvenoga kluba naše Škole, organizirala je zanimljiv susret. Tata učenice 4.a razreda Leticije Čubranić, dr.sc. Aleksandar Čubranić, 4.a i 4.b razredu održao je zanimljivo predavanje o probavnom sustavu te tako upotpunio njihova znanja o čovjekovom organizmu.

Učiteljica Irena Budiša pozvala je u goste tatu svoje učenice Leticije, dr.sc. Aleksandra Čubranića, kako bi djeci predstavio svoje liječničko zanimanje i dopunio njihova saznanja o čovjekovom organizmu, točnije probavi hrane i probavnom sustavu. Učenici su uživali na predavanju i poželjeli još ovakvih konkretnih primjera iz prakse.

Još smo jednom dokazali da njegujemo odličnu suradnju s roditeljima koji će uvijek rado doći i pokazati djeci svoja znanja i vještine. Hvala gospodinu Čubraniću na predavanju i radujemo se nekom ponovnom susretu.

LETICIA ČUBRANIĆ S TATOM