Obilježavanje Svjetskog dana prevencije zlostavljanja djece i imenovanje novih Ambasadora TIĆ-a
Autor: Iva Nežić Crljenica, 16. 11. 2017.

Povodom obilježavanja Svjetskog dana prevencije zlostavljanja djece 7. studenog je u zgradi Filodrammatice održana interaktivna edukacijska aktivnost.  Tom prilikom su aktualni Ambasadori TIĆ-a predali mandat novoj, šestoj generaciji Ambasadora.

Kroz niz kreativno - zabavnih aktivnosti prenijeli su mlađoj generaciji što je TIĆ, tko su Ambasadori TIĆ-a, što su kao ambasadori radili, što su naučili, te koja je njihova uloga.

Svečanom trenutku primopredaje mandata  nazočio je i  riječki gradonačelnik Vojko Obersnel koji se Ambasadorima obratio s nekoliko riječi podrške te istaknuo važnost njihova djelovanja.

Protekle dvije godine funkciju  Ambasadorica iz OŠ Zamet  obnašale su  Lucija Babić iz 8. c razreda i Paola Krpan iz 8. d razreda. Mandat su predale novim ambasadoricama iz redova 6. razreda i to Nicole Marie Macuri i Katarini Vrkić.

Snimku izjave naših vrijednih Ambasadorica možete pogledati na linku: