Učiteljica Višnja Persen organizirala kreativnu radionicu povodom Valentinova
Autor: Iva Nežić Crljenica, 19. 2. 2018.

Učiteljica Višnja Persen za svoj je 3.b razred organizirala radionicu koju je vodila mama jednog učenika, gđa Markanović.

Učiteljica 3.b Višnja Persen uvijek ima lijepe i kreativne idejem te vrlo često uspješno surađuje s roditeljima svojih učenika. Suradnja s mamom Slavicom Markanović traje već neko vrijeme, ona je već nekoliko puta za razred izrađivala ukrase, najčešće u tehnici quilling - umjetnosti stvaranja dizajnerskih ukrasa od papira.

Povodom Dana zaljubljenih gđa Markanović je učenicima održala radionicu izrade ukrasa od papira. U veseloj i opuštenoj atmosferi nastala su prava mala umjetnička djela koja slave ljubav, zajedništvo i prijateljstvo.

Pohvalno je na ovakav način uključiti roditelje u nastavni proces. Nadamo se da će ovakvih uspješnih suradnji biti i ubuduće.

NASMIJANA GĐA SLAVICA I MARLJIVI UČENICI

KREATIVNI RADOVI