Eksplozija ljubavi u produženom boravku
Autor: Iva Nežić Crljenica, 18. 2. 2021.

Učiteljice Ana Jeličić, Ana Cvitak, Tatjana Majić i Marina Marinković svojim su prvašićima i drugašićima priredile radionice povodom blagdana ljubavi – Valentinova.

Maštovitost, kreativnost i marljivost naših učiteljica i učenika iz produženog boravka već je svima poznata. I ovaj put su nas oduševile njihovi radovi. Naime, povodom Valentinova oni su istaknuli prekrasne citate i izreke o ljubavi i izradili prekrasne likovne radove. Što je ljubav? Uz otiske svojih dlanova učenici su pisali o tome što je za njih ljubav.Od recikliranih vrećica i kolaža nastale su majice s motivom srca. Prava zima koja nas je posjetila oko Valentinova, inspirirala je spajanje snježnih pahulja i srca. „Ljubav je kao ptica u letu“, kažu zaljubljene ptičice. Čak su se i snjegovići i pingvini zaljubili, a posebno su nas se dojmila licitarska srca.

Bravo, učiteljice i djeco iz produženog boravka! Baš ste nam uljepšali školske panoe i hodnike!