Uskrsna likovna radionica razveselila 3.a razred
Autor: Iva Nežić Crljenica, 29. 3. 2018.

Poznata je dobra suradnja naše Škole s roditeljima učenika. Mama Vanja Matković pokazala je učenicima 3.a razreda kako izaditi uskrsne zečiće.

Gđa Irena Budiša, učiteljica 3.a razreda i voditeljica Likovne skupine, uvijek ima kreativne i zanimljive ideje kako potaknuti učeničku kreativnost i maštovitost. Ovaj put organizirala je uskrsnu likovnu radionicu u suradnji s mamom  Vanjom Matković te je time još jednom dokazana odlična suradnja naše Škole s roditeljima koji su često voljni ući u učionicu i s djecom podijeliti svoja znanja i vještine. Uskrs i početak proljeća nadahnuli su gđu Matković da učenicima 3.a razreda pokaže kako od upotrijebljenih plastičnih čaša načiniti uskrsne zečiće. Učenici su, kao i uvijek, svoju maštu iskoristili na najbolji mogući način pa će se na mnogim blagdanskim stolovima ovoga Uskrsa naći ove zanimljive dekoracije. No, ova radionica i uskrsni zečići imaju i ekološki značaj. Naime, 3.a svima poručuje kako valja čuvati čovjekov okoliš i na sve moguće načine reciklirati otpad.

Učiteljica Budiša, gđa Matković i učenici 3.a razreda svima žele sretan i blagoslovljen Uskrs sa željom da ovakvih lijepih suradnji ubuduće bude čim više.

Mama Matković s učenicima

Uskrsni žečići i usksrne čestitke