Velik uspjeh Zdravstvenog kluba i učenika uključenih u projekt Vodni agent Rijeka
Autor: Iva Nežić Crljenica, 26. 3. 2019.

Svjetski dan voda obilježava se 22. ožujka. Naši su vrijedni učenici s mentoricom Irenom Budišom sudjelovali u proslavi koju organizira KD Vodovod i kanalizacija Rijeka.

Naš Zdravstveni klub kontinuirano radi na osvješćivanju učenika, roditelja i javnosti o potrebi očuvanja okoliša, a voda je jedno od najvećih blaga koja posjedujemo. U nedavno objavljenim vijestima na našim stranicama mogli ste pročitati da smo se uključili u projekt Vodni agent Rijeka.

Zdravstveni klub se uključio u obilježavanje Svjetskog dana voda koje organizira riječko Komunalno društvo Vodovod i kanalizacija. Naime, u sklopu svečanosti, kojoj je prisustvovao i riječki gradonačelnik Vojko Obersnel, predstavljeni su likovni radovi polaznika projekta Vodni agent Rijeka, pa tako i prelijepi radovi naših učenica čija je mentorica učiteljica Irena Budiša.

Prekrasno predstavljanje naše Škole sa znakovitom ekološkom porukom: Voda je blago koje moramo naučiti cijeniti!

ČLANAK U NOVOM LISTU

OTVARANJE SVEČANOSTI U KOMUNALNOM DRUŠTVU  VODOVOD I KANALIZACIJA