« Siječanj 2021 »

Prosinac

Čovjek je zbroj svojih djela, svega što je učinio i onoga za što je sposoban.

Mahatma Ganddhi

Bajkovita avantura naših osmaša u srednjoj Dalmaciji
Autor: Iva Nežić Crljenica, 4. 10. 2017.

Sunce, more, prijatelji, druženje, pjesma... Ne zvuči loše, zar ne?

Skori kraj osmogodišnjeg školovanja naši su osmaši tradicionalno obilježili dvodnevnom avanturom u srednjoj Dalmaciji. Split, Trogir, Šibenik i Zadar, okupani rujanskim suncem, svojom su bogatom kulturno-povijesnom baštinom oduševili naše učenike. U Šibeniku je naše turiste dočekala svečana atmosfera jer je upravo u tijeku bila proslava Dana grada Šibenika. Najiščekivanije je svakako bilo druženje u hotelu Andrija u sklopu turističkog kompleksa Solaris, a poseban dojam je na učenike ostavio posjet Sokolarskom centru. Ugodni razgovori, poneka zanimljivost i obilje smijeha zasigurno će zauvijek ostati u sjećanju djeci, ali i njihovim učiteljicama.

U galeriji fotografija uživajte u ljepotama Dalmacije i nasmijanim licima naših učenika i učiteljica: