« Prosinac 2019 »

Prosinac

Ograničenja postoje samo u našim umovima.

Ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.

Jamie Paolinetti

Natječaji - radni odnos
Obavijest kandidatima
Autor: Luka Božičević, 8. 11. 2019.

SVIM KANDIDATIMA

PREDMET: Obavijest kandidatima po objavljenim natječajima:

• Učitelj/ica biologije – 1 izvršitelj/ica za zasnivanje radnog odnosu u Osnovnoj školi Zamet na nepuno i neodređeno radno vrijeme
  • Učitelj/ica hrvatkog jezika – 1 izvršitelj/ica za zasnivanje radnog odnosu u Osnovnoj školi Zamet na nepuno i neodređeno radno vrijeme
  • Spremač/ica – 1 izvršitelj/ica za zasnivanje radnog odnosu u Osnovnoj školi Zamet na puno i određeno radno vrijeme

Poštovani, dostavljamo Vam obavijest vezano uz rezultate natječaja za zapošljavanje u OŠ Zamet objavljenih 23. i 29. listopada 2019. na mrežnim stranicama Škole i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Na javnom natječaju za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice biologije na nepuno i neodređeno radno vrijeme izabrana je Marta Božić, mag.med.chem.

Na javnom natječaju za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice hrvatskog jezika na nepuno i neodređeno radno vrijeme izabrana je Sanja Kukić Katalinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti.

Na javnom natječaju za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu spremač/ica na puno i određeno radno vrijeme izabrana je Mirijana Ćoza, SSS.

S poštovanjem,

Tajnik OŠ Zamet