« Srpanj 2020 »

Natječaji - radni odnos
Obavijest kandidatima
Autor: Luka Božičević, 31. 10. 2019.

Svi kandidati koji su poslali prijave na natječaje OŠ Zamet od 23. listopada 2019. godine, za radna mjesta;

Učitelj/ica biologije

Učitelj/ica hrvatskog jezika

dužni su pristupiti pisanoj provjeri znanja sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Zamet koja će se održati u srijedu, 6. studenoga 2019. godine i to u 10:00 sati za biologiju i u 10:45 za hrvatski jezik u učionici broj 4 u prizemlju OŠ Zamet na adresi Bože Vidasa 12 u Rijeci.

Kandidati će pristupiti razgovoru s članovima Povjerenstva za provedbu vrednovanja kandidata u 13:00 sati na istome mjestu.

Literatura za pripremu kandidata za oba natječaje je:

• Zakon o odgoju i obrazovanju,
  • Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi,
  • Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera i
  • Statut i Kućni red OŠ Zamet.

Za hrvatski jezik dodatno:

• Kurikulum nastavnog predmeta i nastavni plani i program za 5. razred
  • Hrvatske jezične niti 5
  • Hrvatska riječ 5

Za biologiju dodatno:

• Kurikulum nastavnog predmeta biologija za osnovne škole

Sukladno Pravilniku o zapošljavanju, prilikom zapošljavanja na neodređeno radno vrijeme, kandidati pristupaju praktičnoj provjeri sposobnosti. Najbolje rangirani kandidati o točnom terminu će biti naknadno informirani.

Vodeći se Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi, točan popis kandidata koji ostvaruju pravo pristupa proceduri vrednovanja kandidata objaviti ćemo na službenim stranicama Škole u ponedjeljak, 4. studenoga u poslijepodnevnim satima.