« Studeni 2019 »

Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.

Lucius Annaesus Seneca

Događanja i obavijesti
Prvašići naučili kako pravilno njegovati zube
Autor: Iva Nežić Crljenica, 9. 10. 2019.

Viša medicinska sestra Smiljana Šupica održala je predavanje i radionicu o pravilnoj njezi usne šupljine i zubi.

Svake godine prvašići se upoznaju sa višom medicinskom sestrom Smiljanom Šupicom iz zametskog Doma zdravlja nadležnog za skrb o zdravlju naših učenika. Iako često misle kako o njezi usne šupljine i četkanju zubi već sve znaju, nakon predavanja i radionice ostanu iznenađeni mnogim novim saznanjima i detaljima koji su vrlo važni za oralnu higijenu i zdravlje. Svatko je dobio priliku na modelu usne šupljine pravilno četkati zube tako da smo sada sigurni da će i kod kuće posvetiti koju minutu više ovoj neizmjerno važnoj higijenskoj navici.