U izborniku lijevo, pod 130 godina,  pogledajte prelijepe likovne radove, pročitajte zanimljive literarne radove te pratite aktivnosti povodom obilježavanja 130 godina postojanja Osnovne škole Zamet.

Privremeni rezultati natjecanja iz engleskog jezika
Autor: Sanja Dobrović Meštrović, 21. 2. 2017.

Završilo je Županijsko natjecanje iz engleskog jezika za učenike osnovnih škola. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, a najuspješnijima želimo puno uspjeha na daljnjem natjecanju.

U prilogu se nalazi privremena lista poretka natjecatelja.

Privremeni rezultati natjecanja iz engleskog jezika
Autor: Sanja Dobrović Meštrović, 21. 2. 2017.

U prilogu se nalazi privremena lista poretka natjecatelja.