« Kolovoz 2020 »

ZIMSKA ŠKOLSKA SPORTSKA ŠKOLA
Autor: Marjana Seršić, 30. 12. 2016.

Provođenje školskih sportskih programa tijekom  zimskih praznika
školske 2016./2017. godine

Savez školskih sportskih društava Grada Rijeke uz potporu Riječkog sportskog saveza, a u suradnji sa osnovnim i srednjim školama Grada Rijeke organizira provođenje školskih sportskih programa  tijekom  zimskih praznika školske 2016./2017. godine pod nazivom "Zimska školska sportska škola".

Realizacija školskih sportskih programa tijekom  zimskih praznika  školske 2016./2017. godine  u funkciji je poticanja bavljenja  sportskim aktivnostima učenika tijekom zimskih praznika.

Školski sportski programi realizirati će se u zainteresiranim školama isključivo s učenicima matične škole, a program će realizirati učitelji tjelesne i zdravstvene kultura iz škole.

Program zimske sportske škole provoditi će se u sportskoj dvorani škole u vrijeme zimskih školskih praznika, u periodu od 2. siječnja do zaključno 13. siječnja 2017.godine, u vremenu od 9,00 do 13,00 sati.

Program će realizirati učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Ana Matrljan.

U realizaciji programa mogu sudjelovati svi učenici 4., 5. i 6. razreda bez obzira koji sport koji treniraju.

Osnovna namjera je u vrijeme zimskih školskih praznika omogućiti učenicima organizirane odgojno-sportske aktivnosti u prijepodnevnim satima i otvori vrata školske sportske dvorane svim učenicima koji se žele organizirano sportski rekreirati i zabaviti.

Marjana Seršić, prof.