« Kolovoz 2020 »

Povratak u školske klupe
Autor: Gabrijela Krišković, 8. 1. 2016.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Prvo polugodište je iza nas. Utisci? Kako čiji. Neki su zadovoljni, a neki misle da bi moglo biti i bolje. Ima onih koji se već naveliko pripremaju za nove pobjede, a ima i onih koji još uvijek uživaju na klizalištima, skijalištima ili jednostavno ljenčare i spavaju. Kako god da ste proveli zimske praznike nadamo se da ste se odmorili jer ispred nas je puno rada, učenja, proučavanja, računanja, čitanja, pisanja, natjecanja i 'ko zna čega još. Ono u što smo sigurni je da ćemo kroz sve što stiže prolaziti zajedničkim snagama.

Kojoj god skupini pripadate, uspješan nastavak školske 2015./2016. godine žele vam

Učiteljsko vijeće, Stručna služba i ravnateljica Marjana Seršić, prof.