« Siječanj 2021 »

Prosinac

Čovjek je zbroj svojih djela, svega što je učinio i onoga za što je sposoban.

Mahatma Ganddhi

Likovna grupa uljepšava naše hodnike
Autor: Iva Nežić Crljenica, 30. 11. 2020.

Učiteljica Irena Budiša već godinama vodi Likovnu grupu te potiče učenike na kreativnost, a mi smo sretni jer su panoi na našim hodnicima uvijek zanimljivi, šareni, lijepi i maštoviti.

Andrija Srdoč, Mia Mičić, Anja Peričić, Franka Lagator, Klara Šimunović, Astrid Reljić, Marta Brozicevic, Vita Jovančević i Stella Karakoleva su vrijedni članovi Likovne grupe koju vodi učiteljica Irena Budiša. Jeseni su posvetili maštovite radove. Tu su kišobrani, ogoljela stabla, neobične jabuke i čudnovati suncokreti. No, nije samo jesen zadobila njihovu pozornost. Tu su i satovi koji simboliziraju prolaznost vremena te mnogi izumi koji su promijenili razvoj čovječanstva: abakus, automobil, televizor, telefon, kamera...

Bravo, likovnjaci! Očekujemo od vas još mnogo prekrasnih radova!