« Siječanj 2021 »

Prosinac

Čovjek je zbroj svojih djela, svega što je učinio i onoga za što je sposoban.

Mahatma Ganddhi

Naši učenici sudjeluju u projektu PjesmaRIca
Autor: Iva Nežić Crljenica, 11. 11. 2020.

Sara Dragelj (2.b), Eva Zdjelar (3.d), Luka Parat i Lora Prpić (4.a), Maja Bogdanović (5.a), Hana Raškov (5.d) i Fran Štefančić (8.a) izvode zborsku obradu velikog hita „Ajmo, Rijeka!“.

Petnaest zborova osnovnih i srednjih škola iz Rijeke i okolice snima zajednički nosač zvuka s obradama riječkih pop-rock pjesama na zborski način.

Naša Škola obradila je pjesmu Ajmo, Rijeka koju u originalu izvodi RiVal. Učenici koji ju izvode su: Sara Dragelj (2.b), Eva Zdjelar (3.d), Luka Parat i Lora Prpić (4.a), Maja Bogdanović (5.a), Hana Raškov (5.d) i Fran Štefančić (8.a).

Nakon što su marljivo vježbali svoje solo-dionice i zborsku višeglasnu pratnju, počelo je snimanje u Školi i u studiju producenta Darka Terlevića. Album će biti gotov na proljeće.

Jedva čekamo čuti ovu obradu jedne od najprepoznatljivijih pjesama riječke pop-rock scene!