« Ožujak 2020 »

Događanja i obavijesti
3.b razred upoznao zaštićene životinjske vrste primorskoga zavičaja
Autor: Iva Nežić Crljenica, 12. 2. 2020.

Učiteljica Nelita Škorić sa svojim je 3.b razredom obogatila nastavu Prirode i društva.

Naime, na satu su obradili temu Zaštićene životinje u Primorsko-goranskoj županiji pa je učiteljica odlučila potaknuti učenike na istraživački rad. Podijelili su se u skupine pa je svaka skupina istražila sve o jednoj zaštićenoj životinji primorskoga zavičaja. Izradili su plakate i prezentirali ostatku razreda svoja saznanja. Dupin, bjeloglavi sup, sredozemna medvjedica i macaklin… Životinjske vrste kojima se možemo dičiti i po kojima smo poznati i izvan granica naše Županije.