« Siječanj 2020 »

Prosinac

Ograničenja postoje samo u našim umovima.

Ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.

Jamie Paolinetti

Događanja i obavijesti
Poznata spisateljica Jadranka Čunčić-Bandov oduševila najmlađe učenike svojim igrokazima
Autor: Iva Nežić Crljenica, 16. 12. 2019.

Iz školske se dvorane 16. prosinca čuo glasan smijeh naših prvašića i drugašića. Lutkarske igrokaze „Šale, trice, zvrndalice“ izvela je spisateljica Jadranka Čunčić-Bandov.

Kratki šaljivi igrokazi do suza su nasmijali naše mališane. Gđa Jadranka Čunčić-Bandov kao da je stvorena za rad s djecom. Uživila se u glumu i oduševila djecu. Kad je pozvala učenike da i oni sudjeluju u predstavi, radosti nije bilo kraja. Tako su se improviziranom pozornicom prošetali slon, nekoliko miševa i mačaka, bubamara te mnoge lutke. Spisateljica, naime, sama izrađuje lutke kojima se koristi u predstavi od košara, kuhača, spužvi i sl.

Pogledajte nasmijana dječja lica i isječke iz predstave: