« Ožujak 2020 »

Događanja i obavijesti
Socijalna pedagoginja Sanda Šoić tradicionalno održala blagdansku radionicu
Autor: Iva Nežić Crljenica, 16. 12. 2019.

Socijalna pedagoginja njeguje tradiciju pa je i ovoga prosinca održala prigodnu blagdansku radionicu za učenike i roditelje.

Ugodno druženje 6. prosinca uvelo je djecu I roditelje u blagdansko ozračje. Ukrašavali su drvene škrinjice, privjeske, ikebana I kuglice za bor. Djecu je najviše oduševila izrada ukrasa 3D olovkom, a u tome su im pomogle vrijedne volonterke.

Sve što je lijepo, kratko traje. Eh, da! U ugodnoj atmosferi uz glazbu, kokice i čaj vrijeme je prebrzo prošlo, a djeca se već vesele sljedećoj radionici.