« Ožujak 2020 »

Događanja i obavijesti
Trećaši posjetili Art-kino i uživali u svevremenskoj bajci
Autor: Iva Nežić Crljenica, 3. 12. 2019.

Naši su trećaši sunčan riječki dan iskoristili za izlazak iz učionica i odlazak u Art-kino.

Hvalevrijedan projekt Art-kina Škola u kinu nastavlja se i ove školske godine pa su naši mališani sa svojim učiteljicama pogledali prelijepi filmski klasik iz daleke 1939. godine „Čarobnjak iz Oza“. Ondašnja holivudska diva Judy Garland i dandanas očarava publiku kao djevojčica Dorothy iz Kanzasa koja proživljava svakakve avanture u društvu živopisnih likova: psića Tota, Strašila, Limenog i Plašljivog Lava. Film je oduševio učenike, a učiteljice je obradovala činjenica da i ovako stari filmski hit još uvijek može razigrati dječju maštu.