« Siječanj 2020 »

Prosinac

Ograničenja postoje samo u našim umovima.

Ako koristimo maštu, otvaramo si svijet beskonačnih mogućnosti.

Jamie Paolinetti

Događanja i obavijesti
2.d posjetio Ogranak Zamet Gradske knjižnice Rijeka uoči Noći vještica
Autor: Iva Nežić Crljenica, 5. 11. 2019.

Gospođica Vesna iz Ogranka Zamet uvela je naše mališane u mističan svijet vještica, vampira i duhova.

Izvrsna suradnja s Ogrankom Zamet Gradske knjižnice Rijeka nastavlja se i ove školske godine. Naime, uoči popularne Noći vještica učiteljica Larisa Lenac Tica odvela je svoj 2.d razred u ugodan prostor zametske knjižnice kako bi im omogućila potpuno neobičan nastavni sat. Uživali su u pričama koje im je ispričala gđica Vesna. Ona se prigodno maskirala u vampira te ih uvela u svijet mističnih bića, vještica, duhova i vampira. Potom su se učenici igrali vještica i lovaca na vještice te proučavali knjige s ovom tematikom. Oduševljeni i nasmijani vratili su se u učionicu gdje su uredili prigodan pano sa željom da ovakvih nastavnih sati bude čim više.

U UGODNOM PROSTORU OGRANKA ZAMET

MASKIRANI 2.D U UČIONICI JE IZRADIO PRIGODAN PANO