Drugo polugodište
Autor: Marjana Seršić, 16. 1. 2021.

Dragi učenici!

Krećemo s drugim polugodištem. Želim svima puno zdravlja, uspjeha i veselih školskih dana u školskim klupama.

Učenicima od 1. do 4. razreda želim sretan povratak u školu od ponedjeljka.

U jutarnju smjenu dolaze učenici 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.c, 4.a i 4.b razreda, a u poslijepodnevnu smjenu ostali razredi, odnosno 1.c, 1.d, 2.c, 2.d, 3.b, 3.d, 4.c i 4.d i to svi prema dosadašnjem rasporedu.

U školi se i dalje moramo pridržavati svih starih pravila  i novih epidemioloških kako bi što dulje ostali zdravi i zajedno u školi. Zahvaljujemo se roditeljima na dobroj suradnji u prvom polugodištu zahvaljujući kojoj se nismo jako razboljeli pa vjerujem kako će suradnja i dalje biti odlična.

Učenici viših razreda nažalost i prva dva tjedna drugog polugodišta ostaju kod kuće. Nadam se da ćete biti vrijedni i redoviti u radu kako bi nakon povratka u školu mogli samo ponavljati i družiti se.

Upute za vas su pod opširnije.

Kako bi vas motivirali u učenju i omogućili rješavanje nedoumica, svaki dan ćete se uključiti u nastavu uživo gdje ćete se družiti s učiteljima i prijateljima iz razreda. U školi provodite od 5 do 6 sati dnevno, a zatim kod kuće još pišete zadaću i učite. Kada bi nastavu putem računala pratili toliko vremena kao da ste u školi, bilo bi to previše sjedenja za računalom. Zato smo predvidjeli druženje prema rasporedu u prilogu za oko tri sata dnevno s pauzama.

Učitelji će vam na Loomenu postaviti upute, linkove na digitalne sadržaje, zadatke i savjete koje vam savjetujem da pročitate dan prije nastave. Prokomentirate ih s učiteljima te si nakon nastave napravite bilješke u bilježnici i ponovite.

Na našoj web stranici pod Rješavanje informatičkih problema imate nekoliko savjeta, a za sve ostale probleme na koje naiđete, pitajte!!

Svi se nadamo vašem brzom povratku u školu. Do tada, budite vrijedni, zdravi i veseli!

5.docx (22.67 KB)
6.docx (23.71 KB)