« Siječanj 2021 »

Prosinac

Čovjek je zbroj svojih djela, svega što je učinio i onoga za što je sposoban.

Mahatma Ganddhi

Početak školske godine
Autor: Marjana Seršić, 30. 8. 2020.

U prilogu su dokumenti izdani od NZJZ i Ministarstva odgoja i obrazovanja.

Pozivam vas da ih pročitate, posebno dokument Nastavnog zavoda za javno zdravstvo. Puno savjeta iz tog dokumenta ćemo dosljedno provoditi kako bi škola ostala sigurna i kako bi se nastava što više odvijala u njoj.

Međutim, u uputama stoji: "Rad u dječjem vrtiću i školi u sadašnjim epidemiološkim uvjetima, uz poštovanje ovih uputa, smatra se jednako sigurnim za djecu/učenike i zaposlenike kao i rad od kuće. Svaka ustanova, ukoliko ima uvjete za to, dužna je provoditi sve preporuke, ukoliko ne, dužna ih je prilagoditi uvjetima rada u ustanovi."

Vjerujem da ćemo zajedničkim snagama riješiti sve probleme te zadovoljni provoditi dane u našoj školi.

Sretan početak školske godine želim svim učenicima, djelatnicima te svima koji brinu o našoj djeci!                                                      Ravnateljica