Važna informacija za Loomen
Autor: Marjana Seršić, 29. 3. 2020.

Dragi učenici viših razreda i roditelji!

Vjerujem da su svi naši učenici vrijedni, ali u Loomen se još uvjek nisu svi uključili svi učenici u sve predmete. Podsjećam da je obaveza za sve sudjelovanje u nastavi na daljinu. Zadaci neće zahtijevati velika informatička znanja i opremu, ali svi se moraju uključiti u online nastavu.

U početku je bilo tehničkih poteškoća pa smo vas prva dva tjedna poštedjeli obaveznih slanja radova i zadaća, ali od trećeg tjedna vjerujemo da će i dalje sve raditi bez zastoja. Proradit će i sva komunikacija prema učiteljima. Moći ćete pitati za pomoć, rješavati zadatke i kvizove u sustavu i slično.

Zbog velike gužve, Carnet je napravio i Loomen2 pa nemojte da vas zbune, mi moramo ići na Loomen Upute su u ranijoj obavijesti.

Pojavljuju su se dva problema vezana uz Loomen.
1. Ukoliko vam s popisa nestane predmet, molim vas, upišite se još jednom.
2. Ukoliko se ne možete prijaviti, razlog mogu biti dva poblema. Krivo upisujete lozinke ili nam se javite na školski mail ili jedan od telefona.

Hvala na razumijevanju,
Ravnateljica